Tworzenie stron internetowych

Projektowanie, kodowanie, pozycjonowanie

Funkcjonalne, przejrzyste i w pełni użyteczne strony

Tworzymy w pełni funkcjonalne i dobrze wyglądające strony internetowe, które idealnie wpasowują się w potrzeby dzisiejszych klientów. Jako firma z doświadczeniem, wiemy, że dobra strona to taka, która przyciąga wyglądem a zatrzymuje treścią. Projektujemy strony internetowe przy użyciu najlepszych narzędzi i zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii informatycznych jesteśmy w stanie sprostać najśmielszym oczekiwaniom klientów.

stronki mocup png
Tworzenie stron responsywnych

W pełni responsywne strony kompatybilne z wszystkimi urządzeniami mobilnymi

Tworzymy responsywne strony internetowe, które automatycznie dostosowują się do rozdzielczości urządzenia min. telefonu, tabletu czy komputera. Dzięki temu Państwa strona będzie wyglądać dobrze i działać prawidłowo na każdym urządzeniu, co jest dziś bardzo ważne ze względu na wzrost wykorzystywania urządzeń mobilnych.

Strony zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek / SEO

Tworzymy strony internetowe tak by były one zgodne z wymogami wyszukiwarki GOOGLE dzięki czemu Państwa strona znajdzie się w czołowych pozycjach wyszukiwarek. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych metod analizy kodu wiem, co zrobić by osiągnąć zamierzony efekt – wysokie pozycje naszych klientów.

seo google strony
wordpress cms tworzenie stron

Strony zarządzane systemem WordPress

System WordPress to potężne ale zarazem bardzo proste narzędzie do zarządzania stronami internetowymi tzw. CMS umożliwiający niekończące możliwości rozwoju strony i przejrzysty kokpit zarządzania. System ten jest najpopularniejszym w swojej klasie, wykorzystanie go w sieci przekroczyło liczbę 70 milionów. WordPress jest dostępny na licencji open source i jest darmowy. Dodatkowo do systemu można doinstalować wiele funkcjonalnych wtyczek, które zrobią z naszej strony wielofunkcyjny portal. System ma wiele zalet a najważniejszą z nich to wsparcie pozycjonowania, które przydaje się przy promocji strony w sieci.

Globalny zasięg usług

Dzięki internetowi świadczymy usługi na całym świecie. Nasi klienci znajdują się w najodleglejszych zakątkach świata a nowoczesne media pozwalają na kontakt z nimi w wygodny i prosty sposób.  Jednocześnie zachęcamy do kontaktu bezpośredniego firmy z okolic min. Warszawy, Włocławka w sprawie tworzenia stron internetowych i pozostałych naszych usług informatycznych.

globalny zasieg
wsparcie h

Wsparcie techniczne i doradztwo informatyczne

Oferujemy wsparcie techniczne przy tworzeniu stron i pozostałych naszych usługach. Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję obsługi strony oraz instrukcję zarządzania CMS. Jesteśmy do dyspozycji on poniedziałku – piątku od 09:00 – 16:00 w siedzibie firmy a także pod telefonem i mailem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

  • Krótki czas realizacji strony – strona internetowa “mini” już w 3 dni
  • Indywidualny projekt graficzny lub gotowy szablon – nieszablonowy projekt graficzny lub gotowy szablon do wyboru
  • Profesjonalne rozwiązania techniczne– serwis zgodny z najnowszymi standardami panującymi w sieci
  • Doświadczenie ponad 8 lat – tworzymy strony internetowe i aplikacje www od przeszło 8 lat
  • Zaufanie – współpracujemy z firmami znanymi w całej Polsce i świecie min. Dermika, Soraya, Crido Taxand, Instytut Biznesu Rodzinnego z Poznania, ITEMCA, Klimawent
  • Satysfakcja klienta– dbamy o zadowolenie klienta, do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem i precyzją
  • Pomoc – służymy pomocą techniczną i informatyczną, pomagamy, doradzamy
s

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?

Zaufali nam