Tworzenie stron WordPress

projektujemy responsywne, nowoczesne strony na WordPress

stronki mocup png

Tworzymy strony na systemie WordPress

Oferujemy naszym klientom usługę tworzenia stron internetowych z WordPress, zaczynając od stworzenia projektu i zakodowania go, aż po optymalizację SEO i pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. System WordPress posiada praktycznie nielimitowane możliwości rozwoju, a co najważniejsze, można dzięki niemu w łatwy i przejrzysty sposób zarządzać stroną internetową, min. zmieniać treści, zdjęcia, dodawać nowe podstrony, newsy i wiele więcej.

O systemie WordPress

WordPress to system CMS stworzony głównie do obsługi blogów a od kilku dobrych lat sprawdza się znakomicie do obsługi  rozbudowanych stron firmowych a nawet sklepów internetowych. Aktualnie z tego systemu korzysta ponad 80 milionów stron na całym świecie a liczba ta wciąż rośnie. Ilość wtyczek dostępnych dla tego systemu to ponad 43,000 a ilość pobrań ich przez użytkowników to aż 1,211,488,978. Użytkownicy WordPress’a generują około 40,000,000. postów i 42,700,000 komentarzy miesięcznie. WordPress.com jest 18 na liście najbardziej popularnych stron w UK. W sieci każdego miesiąca wyszukiwane jest aż 37,000,000. zapytań dotyczących WordPress’a. Ponad 23 % stron w internecie stworzonych jest na systemie WordPress. Wszystko to czyni system WordPress potęgą wśród innych systemów CMS. Na potwierdzenie powyższych liczb można zajrzeć na stronę W3Techs.

Tworzenie stron wordpress - grafika mapa
Zalety systemu WordPress - google pozycjonowanie

Zalety tworzenia stron na WordPress

 • Budowa całego systemu WordPress, który jest w 100 % zgodny z najnowszymi standardami sieci i wymaganiami przeglądarek.
 • Bezpieczeństwo systemu, dzięki aktualizacjom i odpowiednim wtyczkom strony na WordPress są bezpieczne.
 • Struktura linków (adresów URL) wpisów i stron tzw. przyjazne URL’e. Dzięki temu adresy do naszych wpisów wygląda np tak: /artykul-o-jedzeniu-cukru a nie jak kiedyś ?s=123 gdzie numer id odwoływał się do numeru w bazie przypisanego danemu artykułowi. Oczywiście wciąż można ustawić taki link po ID ale nie jest to dobre dla Google SEO.
 • Wtyczki (Plugins) których mamy kilkadziesiąt tysięcy rodzajów w systemie WordPress, od wsparcia SEO, które poprawia nam pozycjonować stronę po aktualne kursy walut czy pogodę na świecie.
 • Łatwość instalacji systemu i zarządzania stroną na systemie WordPress, dzięki automatom dostępnym na coraz większej ilości serwerach (np. Installatron) możemy zainstalować stronę na WordPress w ciągu 60 sekund.
 • Nieograniczone możliwości dodawania nowych treści, zakładek, zdjęć w galerii, ogranicza nas tylko ilość miejsca na serwerze
 • Szybkość działania stron na WordPress, dzięki odpowiedniej optymalizacji kodu i wtyczkach min. Cache, lazy load, gzip, redis

Łatwe zarządzanie treścią stron na WordPress w kokpicie.

System WordPress jest tak stworzony, że zarządzanie nim nie wymaga fachowej wiedzy. Przejrzysty kokpit i edytor wizualny systemu WordPress pozwala na łatwe dodawanie nowej treści czy zdjęć w galerii. Edytor wizualny w WordPress przypomina popularnego Worda, jest to tzw. WYSIWYG,  WHAT YOU SEE IS WHAT YOU GET.  Dodatkowo możemy instalować wtyczki które wzbogacą nasz edytor np o opcje dodawania tabel, shortcodów, widgetów itp. Podstawowe funkcje jak nagłówki, wyrównanie, pogrubienie, kursywa są ustawione domyślnie.

Zarządzanie - kokpit systemu WordPress
WordPress szablony free i i premium - Stevedesign

Nowoczesne, responsywne szablony na systemie WordPress

Aktualnie w sieci dostępne są szablony darmowe oraz premium, dzięki temu każdy kto potrzebuje prostą stronę i chce zrobić to sam bez pomocy agencji IT lub informatyka może sam pobrać i zainstalować prosty szablon i stworzyć stronę lub bloga. Dla bardziej zaawansowanych stron oferowane są szablony premium, oferują one szereg możliwości, począwszy od ustawienia kolorów strony po wizualne buildery, wbudowane shortcody do zarządzania treścią w prosty i przejrzysty sposób. Wiele z szablonów oferuje również możliwość tłumaczenia na wiele języków czy nawet optymalizacje pod kątem SEO z poziomu ustawień szablonu. Dodatkowo wraz z zakupionym szablonem mamy wsparcie – support, dzięki temu mamy pewność że w przypadku problemu nie zostaniemy z nim sami. Oferowane szablony są praktyczne i idealnie dopasowane pod potrzeby klientów, są to min szablony sklepów, biznesowe, blogowe i wiele innych.

Nieograniczone możliwości rozwoju stron internetowych z WordPress

Strony internetowe wykonane na systemie WordPress dają praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju. Dzięki zastosowaniu odpowiednich pluginów jesteśmy w stanie na stronie z WordPress uruchomić sklep internetowy, stworzyć forum, portal ogłoszeniowy, galerie zdjęć i wiele więcej. Ograniczają nas tylko możliwości serwera które zazwyczaj są bardzo duże i nasza wyobraźnia. Strony na WordPress są obecnie bardzo popularne z wielu powodów. Ogromne możliwości oraz łatwe zarządzanie stroną bez znajomości HTML to najważniejsze aspekty przy wyborze systemu WordPress dla naszej strony.

Rozwój stron na WordPress

FAQ

Ile kosztuje strona na systemie WordPress ?
Koszt prostej strony internetowej na WordPress zaczyna się już od kwoty 1199 zł netto, strona bardziej zaawansowana kosztuje od 1999 zł netto w górę. Na cenę ma wpływ wiele czynników, min. ilość podstron i funkcji dodatkowych jakie strona ma spełniać.

Ile wynosi czas realizacji strony internetowej na WordPress ?
Czas realizacji strony na WordPress zależy od wielkości strony, ilości podstron i funkcji na stronie. Zazwyczaj jest to 5 dni roboczych dla prostych stron, dla bardziej zaawansowanych około 14 dni.

Jakie mamy doświadczenie w tworzeniu stron WordPress ?
Stronami internetowymi zajmujemy się od ponad 8 lat, strony na systemie WordPress tworzymy od 2013 roku. W tym czasie stworzyliśmy setki witryn z systemem WordPress, wykonaliśmy strony dla wielu znanych firm w Polsce i na świecie, część z nich można obejrzeć w naszym portfolio.

Czy hosting i domena jest w cenie usług?
Tak, dla klientów którym wykonujemy stronę internetową z WordPress, domenę i serwer udostępniamy przez pierwszy rok gratis.

Tworzenie stron WordPress – cennik

Cennik stron WordPress zaczyna się już od 1999 zł netto + VAT, na jego wpływ mają takie elementy jak:

  • Architektura strony, czy jest to tzw. One page czy strona z wieloma podstronami – Multi page.
  • Ilości sekcji lub podstron i rodzaju treści znajdującej się na nich, zazwyczaj są to teksty + zdjęcia ale zdarzają się np. dodatkowe widgety, formularze, multimedia
  • Grafika strony, czy to jest typowy design oparty o gotowy szablon czy indywidualny design stworzony od zera
  • Rodzaj i ilość dodatkowych modułów, wtyczek jak np. pogoda, kursy walut, animowane slajdery, liczniki czasu itp.
Tworzenie stron WordPress – cennik Stevedesign

Jesteś zainteresowany/a stroną lub blogiem na systemie WordPress ?