Tworzenie stron WordPress

responsywne, nowoczesne witryny zarządzane systemem WordPress

Tworzymy strony na systemie WordPress

WordPress to system CMS stworzony głównie do obsługi blogów a od kilku dobrych lat sprawdza się znakomicie do obsługi  rozbudowanych stron firmowych a nawet sklepów internetowych. Aktualnie z tego systemu korzysta ponad 80 milionów blogów na całym świecie a liczba ta wciąż rośnie. Ilość wtyczek dostępnych dla tego systemu to ponad 43,000 a ilość pobrań ich przez użytkowników to aż 1,211,488,978. Użytkownicy WordPress’a generują około 40,000,000. postów i 42,700,000 komentarzy miesięcznie. WordPress.com jest 18 na liście najbardziej popularnych stron w UK. W sieci każdego miesiąca wyszukiwane jest aż 37,000,000. zapytań dotyczących WordPress’a. Ponad 23 % całego internetu zasilane jest na systemie WordPress. Wszystko to czyni system WordPress potęgą wśród innych systemów CMS. Na potwierdzenie powyższych liczb można zajrzeć na stronę W3Techs.

Strony WordPress - mapa świata
Zalety systemu WordPress - google

Zalety systemu WordPress

 • Budowa całego systemu WordPress, który jest w 100 % zgodny z najnowszymi standardami sieci.
 • Bezpieczeństwo systemu, dzięki aktualizacjom i odpowiednim wtyczkom system WordPress jest bezpieczny
 • Struktura linków (adresów URL) wpisów i stron tzw. przyjazne URL’e. Dzięki temu adresy do naszych wpisów wygląda np tak: /artykul-o-jedzeniu-cukru a nie jak kiedyś ?s=123 gdzie numer id odwoływał się do numeru w bazie przypisanego danemu artykułowi. Oczywiście wciąż można ustawić taki link po ID ale nie jest to dobre dla Google.
 • Wtyczki (Plugins) których mamy kilkadziesiąt tysięcy rodzajów w systemie WordPress, od wsparcia SEO, które poprawia nam pozycjonować stronę po aktualne kursy walut czy pogodę.
 • Łatwość instalacji systemu i zarządzania stroną na systemie WordPress, dzięki automatom dostępnym na coraz większej ilości serwerach (np. Installatron) możemy zainstalować system w ciągu 60 sekund.
 • Nieograniczone możliwości dodawania nowych zakładek, podstron, zdjęć w galerii, ogranicza nas tylko ilość miejsca na serwerze
 • Szybkość działania stron na systemie WordPress, dzięki odpowiedniej optymalizacji szablonu i wtyczkach min. Cache, lazy load

Łatwe zarządzanie treścią w kokpicie systemu WordPress

System WordPress jest tak stworzony, że zarządzanie nim nie wymaga fachowej wiedzy. Przejrzysty kokpit i edytor wizualny systemu WordPress pozwala na łatwe dodawanie nowej treści czy zdjęć w galerii. Edytor wizualny w WordPress przypomina popularnego Worda, jest to tzw. WYSIWYG,  WHAT YOU SEE IS WHAT YOU GET.  Dodatkowo możemy instalować wtyczki które wzbogacą nasz edytor np o opcje dodawania tabel, shortcodów, widgetów itp. Podstawowe funkcje jak nagłówki, wyrównanie, pogrubienie, kursywa są ustawione domyślnie.

Zarządzanie - kokpit systemu WordPress
WordPress szablony free i ipremium

Nowoczesne, responsywne szablony na systemie WordPress

Aktualnie w sieci dostępne są szablony darmowe oraz premium, dzięki temu każdy kto potrzebuje prostą stronę i chce zrobić to sam bez pomocy agencji IT lub informatyka może sam pobrać i zainstalować prosty szablon i stworzyć stronę lub bloga. Dla bardziej zaawansowanych stron oferowane są szablony premium, oferują one szereg możliwości, począwszy od ustawienia kolorów strony po wizualne buildery, wbudowane shortcody do zarządzania treścią w prosty i przejrzysty sposób. Wiele z szablonów oferuje również możliwość tłumaczenia na wiele języków czy nawet optymalizacje pod kątem SEO z poziomu ustawień szablonu. Dodatkowo wraz z zakupionym szablonem mamy wsparcie – support, dzięki temu mamy pewność że w przypadku problemu nie zostaniemy z nim sami. Oferowane szablony są praktyczne i idealnie dopasowane pod potrzeby klientów, są to min szablony sklepów, biznesowe, blogowe i wiele innych.

FAQ

Ile kosztuje strona na systemie WordPress ?
Koszt prostej strony internetowej zaczyna się już od kwoty 1199 zł netto, strona bardziej zaawansowana kosztuje od 1999 zł netto w górę.

Ile wynosi czas realizacji strony internetowej?
Czas realizacji zależy od wielkości strony, ilości podstron i funkcji na stronie. Zazwyczaj jest to 5 dni dla prostych stron, dla bardziej zaawansowanych około 14-21 dni.

Jakie posiadamy doświadczenie w tworzeniu stron?
Stronami internetowymi zajmujemy się od ponad 8 lat, na CMS WordPress tworzymy od 2013 roku, w tym czasie stworzyliśmy setki projektów, dla wielu znanych firm w Polsce i na świecie, część z nich można obejrzeć w naszym portfolio.

Czy hosting i domena jest w cenie usług?
Tak, dla klientów którym wykonujemy stronę internetową, domenę i serwer udostepniamy przez pierwszy rok gratis.

Tworzenie stron WordPress – cennik

Cennik stron WordPress zaczyna się już od 1199 zł netto + VAT, na jego wpływ mają min. takie elementy jak:

  • Architektura strony, czy jest to tzw. One page czy strona z wieloma podstronami – Multi page.
  • Ilości sekcji lub podstron i rodzaju treści znajdującej się na nich, zazwyczaj są to teksty + zdjęcia ale zdarzają się np. dodatkowe widgety
  • Grafika strony, czy to jest typowy design oparty o gotowy układ czy indywidualny design stworzony od zera
  • Rodzaj i ilość dodatkowych modułów, wtyczek jak np. pogoda, kursy walut, animowane slajdery, liczniki czasu itp.
Tworzenie stron WordPress – cennik Stevedesign

Jesteś zainteresowany/a stroną lub blogiem na WordPress?