Design banku zdjec stockowych Depositphotos

Lipiec 11, 2012
Jakub
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Depositphotos to obecnie jedno z najlepszych źródeł na internetowym rynku, oferującym pliki typu roalty-free. Każdy projektant, grafik czy agencja reklamowa znajdzie tutaj miliony wysokiej jakości plików, fotografii, ilustracji czy nawet grafiki wektorowej.

Pierwsza myśl jaka nasuwa się po otworzeniu strony pl.depositphotos.com w przeglądarce internetowej jest bardzo pozytywna. Zapewne wpływa na to bardzo prosta konstrukcja strony, gdzie klienci zainteresowani kupnem oraz sprzedażą graficznych plików w bardzo krótkim znajdzie znajdą opcje które są dla nich najważniejsze. Sam wygląd strony jest również miły dla oka, może nie ma tutaj fajerwerków, po których dostaje się oczopląsów i popada w zachwyt, jednak w tego typu stronach najważniejsza jest funkcjonalność a pod tym względem nie można się niczego tutaj uczepić.

Największym jednak atutem strony jest jednak wyszukiwarka plików, gdyż działa ona wręcz wzorowo. Poza tym znajduje się na samym górze strony i to ona zwykle pierwsza wpada w oku po wyświetleniu się strony www w przeglądarce. Naturalnie istnieje możliwość wyszukiwania samych grafik czy wektorów jak i też wszystkich typów plików na raz.

Kolejny ważny czynnik to oczywiście cena za stocki i innepliki graficzne, a ta na tle konkurencji jest niezwykle atrakcyjna. Dodatkowo wrażenie robi 7-dniowy okres próbny podczas którego można pobrać, aż do 35 plików niezależnie od ich rozmiarów. Tego na rynku nie jest w stanie zaoferować żadna marka natomiast depositphotos dba o swoich klientów jak mało kto, stąd też pod względem cenowym jak i promocyjnym ciężko o godnego konkurenta. Atrakcyjne abonamenty są na tyle zróżnicowane, iż osoby które nawet nie za często korzystają ze stocków, spokojnie będą mogły wybrać jeden z pakietów. Warto więc przyjrzeć się wszystkim pakietom jakie widnieją na stronie.

Wybór któregoś z pakietu to płatności, na szczęście na stronie znajdują się co najmniej 4 możliwości jak zakupu dokonać, przez co nawet laik, bez żadnego problemu sobie poradzi.

Podsumowując informacje o stronie pl.depositphotos.com można jednoznacznie twierdzić, iż jest to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich osób zajmujących się grafiką komputerową czy też pracujących w agencjach strony. Pomimo tego że na stronie można zrazić się zbyt wielką ilością treści w stópce czy nie do końca przemyślanym rozmieszczeniem kategorii, to naprawdę warto tutaj kupować czy sprzedawać. Codziennie stronę odwiedza mnóstwo osób, a twórcy stale dbają o to by ich klienci mogli korzystać z atrakcyjnych pakietów. Zatem depositphotos jest pozycją obowiązkową obok której nie można przejść obojętnie.

Udostępnij

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaakceptuj politykę prywatności.

Więcej w internet
Tworzenie stron internetowych Włocławek

We włocławku istnieje wiele firm oferujących usługi informatyczne w tym także tworzenie stron internetowych. Obecnie...

Zamknij