Design banku zdjec stockowych Depositphotos

Lipiec 11, 2012
Jakub

Depositphotos to obecnie jedno z najlepszych źródeł na internetowym rynku, oferującym pliki typu roalty-free. Każdy projektant, grafik czy agencja reklamowa znajdzie tutaj miliony wysokiej jakości plików, fotografii, ilustracji czy nawet grafiki wektorowej.

Pierwsza myśl jaka nasuwa się po otworzeniu strony pl.depositphotos.com w przeglądarce internetowej jest bardzo pozytywna. Zapewne wpływa na to bardzo prosta konstrukcja strony, gdzie klienci zainteresowani kupnem oraz sprzedażą graficznych plików w bardzo krótkim znajdzie znajdą opcje które są dla nich najważniejsze. Sam wygląd strony jest również miły dla oka, może nie ma tutaj fajerwerków, po których dostaje się oczopląsów i popada w zachwyt, jednak w tego typu stronach najważniejsza jest funkcjonalność a pod tym względem nie można się niczego tutaj uczepić.

Największym jednak atutem strony jest jednak wyszukiwarka plików, gdyż działa ona wręcz wzorowo. Poza tym znajduje się na samym górze strony i to ona zwykle pierwsza wpada w oku po wyświetleniu się strony www w przeglądarce. Naturalnie istnieje możliwość wyszukiwania samych grafik czy wektorów jak i też wszystkich typów plików na raz.

Kolejny ważny czynnik to oczywiście cena za stocki i innepliki graficzne, a ta na tle konkurencji jest niezwykle atrakcyjna. Dodatkowo wrażenie robi 7-dniowy okres próbny podczas którego można pobrać, aż do 35 plików niezależnie od ich rozmiarów. Tego na rynku nie jest w stanie zaoferować żadna marka natomiast depositphotos dba o swoich klientów jak mało kto, stąd też pod względem cenowym jak i promocyjnym ciężko o godnego konkurenta. Atrakcyjne abonamenty są na tyle zróżnicowane, iż osoby które nawet nie za często korzystają ze stocków, spokojnie będą mogły wybrać jeden z pakietów. Warto więc przyjrzeć się wszystkim pakietom jakie widnieją na stronie.

Wybór któregoś z pakietu to płatności, na szczęście na stronie znajdują się co najmniej 4 możliwości jak zakupu dokonać, przez co nawet laik, bez żadnego problemu sobie poradzi.

Podsumowując informacje o stronie pl.depositphotos.com można jednoznacznie twierdzić, iż jest to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich osób zajmujących się grafiką komputerową czy też pracujących w agencjach strony. Pomimo tego że na stronie można zrazić się zbyt wielką ilością treści w stópce czy nie do końca przemyślanym rozmieszczeniem kategorii, to naprawdę warto tutaj kupować czy sprzedawać. Codziennie stronę odwiedza mnóstwo osób, a twórcy stale dbają o to by ich klienci mogli korzystać z atrakcyjnych pakietów. Zatem depositphotos jest pozycją obowiązkową obok której nie można przejść obojętnie.

Udostępnij

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaakceptuj politykę prywatności.

Więcej w internet
Tworzenie stron internetowych Włocławek

We włocławku istnieje wiele firm oferujących usługi informatyczne w tym także tworzenie stron internetowych. Obecnie...

Zamknij