Szablony WordPress premium

Luty 06, 2014
Jakub

Użycie systemu WordPress dla stron internetowych (nie tylko blogów) osiągnęło liczbę 75,294,647. Nic więc dziwnego, że w sieci powstaje coraz więcej szablonów dla tej platformy. W sieci istnieje wiele rodzajów szablonów, w zależności od kategorii, branży firmy po technologie dostępne w szablonie czy sposób wyświetlania (np. Responsywny, Retina, One page , Paralax).  Główny podział na jaki możemy podzielić szablony to darmowe/ płatne (premium). Poniżej lista i zestawienie najpopularniejszych serwisów oferujących najlepsze szablony dla sytemu WordPress. Zestawienie przedstawia średnią cenę w $ za podobny funkcjonalnie i wizualnie szablon dla systemu WordPress.

[easy-pricing-table id=”404″]

Jak widać w tabeli najtańsze szablony znajdziemy na Mojo themes, niestety serwis ten nie obsługuje płatności polskich kont. Na TemplateMonster znajdziemy wiele ciekawych szablonów, jednak ich koszt jest droższy niż na Themeforest. Podsumowując najlepszym wyborem jest Themeforest oferujący wiele zaawansowanych szablonów i obsługę płatności z Polski. Jak wiadomo kupno i instalacja szablonu to nie wszystko co trzeba wykonać by postawić stronę w internecie. Wdrożenie naszego projektu pod szablon , zakup domeny i serwera to tylko niektóre z czynności jakie musimy wykonać by cieszyć się gotową stroną internetową, o fachową pomoc najlepiej prosić webmastera.

Udostępnij

3 Komentarzy Zostaw nowy

Szablony na Template Monster są słabo opisane, nie wiadomo jakie oferują funkcje (shortcodes, slidery). Na Themeforest wszystko jest przejrzyście, komentarze, oceny – nie kupuje się kota w worku.

Odpowiedz

Nie zgadzam się z Panem. Szablony są świetne. Nie korzystam się z ThemeForest, miałem problem z ich szablonami.

Odpowiedz

Korzystałem z Themeforest i Templatemonster, różnica jest na pewno w cenie i dokumentacji, z tego co zauważyłem na Themeforest szablony są tańsze i lepiej opisane aczkolwiek szablony z Templatemonster łatwiej ustawić i trudniej popsuć – shortcody są dobrze zbudowane i nie wymagają fachowej wiedzy.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaakceptuj politykę prywatności.

Więcej w internet
Jak założyć bloga ?

Internetowy blog jest niezwykle popularną formą prowadzenia swojego dziennika, pamiętnika, najczęściej zawierający wpisy o charakterze...

Zamknij