Tworzenie stron internetowych Toruń

Luty 01, 2013
Jakub

W dzisiejszych czasach na rynku internetowym istnieje szereg firm zajmujących się min.  tworzeniem stron internetowych w Toruniu. Branża informatyczna jest na tyle wygodna że umożliwia realizacje zleceń zdalnie przez internet z dowolnego miejsca na świecie. w przypadku tworzenia stron www, fachowa wiedza i profesjonalizm uzależniony jest od wiedzy webmastera.

Tworzenie stron internetowych  HTML5 Toruń

Coraz bardziej popularny staje się standard HTML5 i CSS3 wypierający technologię FLASH.
Dzięki nowościom jakie wprowadza HTML5 i CSS3 możemy stworzyć w pełni interakcyjną i animowaną witrynę internetową. Technologie te mają przewagę nad FLASH’em chociaż by ze względu na mniejsze zużycie zasobów procesora i pamięci. FLASH został zlikwidowany z urządzeń przenośnych i prawdopodobnie wkrótce już całkowicie zostanie zastąpiony HTML’em co widać już w przypadku popularnego serwisu YouTube. Jako webmaster staram się tworzyć strony zgodnie ze standardami HTML5 i CSS3. Interesująca grafika strony przyciąga klientów. Według badań oko ludzkie ma 70 % udział w odbieraniu sygnałów zewnętrznych. Dlatego webdesignerzy tak ciężko pracują nad ciekawą szatą graficzną strony .

Pozycjonowanie stron Toruń (SEO)

Obecnie sukces strony w internecie  nie jest uzależniony  od warstwy graficznej a bardziej od treści i wielu innych czynników wpływających na pozycje strony w internecie. Pozycjonowanie tzw. SEO (ang. Search Engine Optimization) jest dziś bardzo ważnym czynnikiem od którego zależy nasza pozycja w internecie.  Jeśli zajmujemy się tworzeniem stron www i chcemy by nasza strona miała wysoką pozycje np. na frazę tworzenie stron internetowych Toruń,  musimy zainwestować czas i pieniądze min. w tworzenie zaplecza linków tzw. backlinks, w artykuły tzw. precle oraz treść pozycjonowanej strony. Ważne są czynniki Pagerank oraz Trustrank. Musimy również pamiętać o dodaniu strony do katalogów firm np. Panorama Firm. Im większy Pagerank strony tym lepiej.

Wszystkie te usługi : tworzenie grafiki, kodowanie oraz pozycjonowanie stron wykonuje osobiście lub przy współpracy z agencjami reklamowymi oraz firmami z branży informatycznej we Włocławku, więcej informacji na stronie : www.stevedesign.com.pl – szybko, tanio oraz profesjonalnie. Zapraszam do mojego portfolio: www.stevedesign.com.pl/portfolio/

Udostępnij

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaakceptuj politykę prywatności.

Więcej w internet, seo, stevedesign
Google Drive – wirtualny dysk dla każdego

Google Drive to usługa, służąca do przechowywania danych w chmurze, wprowadzona w kwietniu 2012 roku...

Zamknij