Dlaczego WordPress to najlepszy system blogowy

Czerwiec 12, 2015
Jakub
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów obsługi stron internetowych w Polsce i na całym świecie. Szczególnie korzystanie z niego upodobali sobie blogerzy, którzy m.in. za sprawą tej platformy rozwijają swoją działalność, a także kreatywność. Klucz tkwi przede wszystkim w przystępnym interfejsie, łatwej instalacji i konfiguracja, która nie pojawia się w innych tego typu systemach. Niewątpliwie o wyborze WordPressa decyduje również to, że jest on darmowy.

yast-wp

WordPress w swoim portfolio ma już ponad 70 milionów witryn, a codziennie na całym świecie do tego grona dołącza ok. 50 tysięcy nowych blogerów. Blog to w ostatnim czasie najmodniejsza forma wyrażania siebie w sieci, a WordPress czyni to jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym, głównie za sprawą funkcji, jakie udostępnia swoim użytkownikom – dodatki, pluginy, skórki. W ostatnim czasie WordPress opracował również własny wewnętrzny system reklam, który ma ustrzec blogerów przed zalewem reklam z Google. Dostępny jest on dla wszystkich blogerów, którzy spełnią określone warunki dotyczące treści publikacji, sposobu pisania czy ruchu na stronie.

Najważniejsze jednak, że WordPress z każdym rokiem znacznie ułatwia tworzenie blogów wordpress, poprawiając m.in. jakość dodatków i wygląd samym stron. Ważne też, że korzystanie z dobrodziejstw tego CMS-a może odbywać się zupełnie za darmo, a jedyny koszt, jaki można ponieść to zakupienie odpłatnej skórki. Nie jest to jednak konieczne, bo wiele z szablonów, bardzo ciekawych, dostępnych jest za darmo. Do tego bez problemu można połączyć witrynę ze stronami w portalach społecznościowych i zamieszczać na niej zdjęcia i pliki.

Udostępnij

2 Komentarzy Zostaw nowy

To co napisałeś jak najbardziej jest prawdą. Warto dodać że na wordpresie ludziska nie stawiają wyłącznie blogów, a obecne strony www typu one page, które zasysają z Bootstrapa to co najlepsze, robione są na wzór szablonów Wordpresa

Odpowiedz

WordPress to świetna platforma do tworzenia blogów stron internetowych. Dzięki za artykuł!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaakceptuj politykę prywatności.

Więcej w blog, WordPress
Zarabiaj przez Internet dzięki WordPress

Internet stwarza przed współczesnych człowiekiem wiele możliwości. Dotyczy to nie tylko szeroko pojętej komunikacji realizowanej...

Zamknij